Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

DEWALT

Nářadí DEWALT

DeWALT je dodavatelem kompletního sortimentu výkonného elektrického i akumulátorového nářadí a příslušenství pro všechny obory používající elektrické ruční nářadí. V vlastní vývoj a výroba zaručují, že kvalita systémů nářadí DEWALT přesahuje požadavky všech nejnáročnějších profesionálních aplikací.

Nářadí DeWALT

nabízí vyjímečnou záruku pro profesionální uživatele našich výrobků.

30 TŘICETIDENNÍ ZÁRUKA VÝMĚNY

30 třicetidenní záruka výměny Nejste-li spokojeni s výkonem vašeho nářadí DeWALT zcela spokojeni můžete jej do 30 dnů vrátit na místo jeho zakoupení, kde bude provedena výměna nebo navrácení peněz. Nářadí musí být komletní, jako při jeho zakoupení a musí být předložen doklad o jeho zakoupení. Na náhradní díly a příslušenství se tato záruka nevztahuje.

1 ROK ZÁRUKA JISTOTY

1 rok záruka jistoty potřebujete-li v období po zakoupení vašeho nářadí DeWALT provést jeho údržbu nebo opravu, v autorizovaném servisu DeWALT bude tato jedna údrřba nebo oprava provedena zdarma. K nářadí musí být předložen doklad o jeho zakoupení. Mimo nákladů na práci. Tento bezplatný servis se nevztahuje na příslušenství a náhradní díly, pokud nejsou také kryty zárukou.

1 ROK ZÁRUKA KVALITY

1 rok záruka kvality Potřebujete-li během 12 měsíců od zakoupení nářadí DeWALT k pškození tohoto výrobku z důvodu závadymateriálu nebošpatného dílenského zpracování, společnost DeWALT zaručuje bezplatnou výměnu všech poškozených částí - nebo dle našeho uvážení - bezplatnou výměnu celého nářadí.            


Provozovatel serveru: Horana, Pekařská 60, 746 01 - Opava
Telefon: 553 626 650, www.horana.cz, info@horana.cz

Provozováno na systému PremiumSHOP